bursa gemlik evden eve asansörlü sigortalı taşımacılık nakliyat firması yorumları iletişim

Bursa Gemlik Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak, hemen hemen herkesin başına gelen bir durumdur. Yeni ev alanlar, tayini çıkanlar ve yeni kiralık eve geçenler, güvenilir Bursa Gemlik evden eve nakliyat seçeneklerini tercih ederler. Bu kategoride ilk sırayı ücretsiz ekspertiz hizmeti almaktadır.

Ekspertizle Sorunlar Çözülüyor

Ücretsiz keşif elemanımız adresinize en kısa sürede geliyor. Taşınacak eşyanın özelliklerini değerlendirerek en doğru kapalı kasa araç seçeneğini belirliyor. Asansörlü araçla kapalı kasa aracın park edeceği boşluğu tespit eden ekibimiz, taşıma işlemi esnasında sorun teşkil edebilecek konuları liste halinde çıkarmaktadır. Asansörlü araç için en doğru pencerenin veya balkonun tercihi de keşif elemanının görevleri arasındadır. Paketleme, paketleme elemanı, sigortalama işlemleri ve sözleşme gibi konular da bu aşamada tatlıya bağlanıyor. Eşyaların sigortalanması işlemi de ekspertiz hizmetiyle gerçekleşiyor. Ücret ve hizmet detayları konusunda anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanıyor. Bursa Gemlik evden eve nakliyat konusunda çıkabilecek sorunlar bu aşamada çözüme kavuşturuluyor.

Bu Sektörde Paketleme Çok Önemlidir

Güvenli eşya taşıma işlemi, güvenli evden eve taşıma hizmetinin ilk önemli maddesini teşkil ediyor. Kırılabilir cam eşyalar, TV ve elektronik eşyalar ve seramik eşyalar içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca balonlu naylonlarla dolap, mobilya ve benzeri eşyalar sarılmaktadır. Bursa Gemlik evden eve nakliyat konusunda en önemli konulardan biri marangoz hizmetidir. Dolapların yerinden sökülmesi, parçalara ayrılması, profesyonel marangozların işidir. Parçalara ayrılan dolaplar balonlu naylonlara sarılıyor.

En uygun pencereye veya balkona uzatılan asansör rayları, 400 kilo kapasiteli kabin ile yük indiriyor. Bu kabinle ilk aşamada buzdolabı, çamaşır makinesi, masa ve derin dondurucu gibi sağlam eşyalar indirilmektedir. Aracın hemen yanındaki kapalı kasa araca ilk önce bu eşyalar istifleniyor. Bu istifleme işleminde bütün boşluklar kapatılıyor. Bütün boşlukların kapatılmasının ardından kırılabilir eşyaların kutuları indiriliyor. En üste en hassas eşyanın kutuları yerleştiriliyor.

Kısa Sürede Adrese Ulaşıyoruz

Konforlu ve aynı zamanda eşya güvenliğini maksimuma çıkaran araçlarımız, yükü boşaltmak üzere yeni adresinize ulaşıyor. Yeni adreste de aynı asansörlü araçlar tercih ediliyor. En üst kısımdaki kırılabilir eşyaların kutuları ilk aşamada indiriliyor. İkinci aşamada en altta kalan ağır eşyaların kutuları yukarı çıkarılıyor.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp