Bursa Gürsu Evden Eve Nakliyat

Bursa gürsu evden eve asansörlü sigortalı nakliyat taşımacılık firması
Bursa gürsu evden eve asansörlü sigortalı nakliyat taşımacılık firması

Sosyal hayatta pratik çözümler hayatımızı kolaylaştırıyor. Ev taşıma hizmetinde asansörlü araçların çıkmasıyla bu ağır eşyaların taşınması sorun olmaktan çıktı. Ancak bu konuda güvenilir firmaların önemi arttı. İş sadece asansör aracı satın almakla bitmiyor. Bursa Gürsu evden eve nakliyat sektöründe ekspertiz, paketleme, istifleme ve indirme işlemleri önemlidir. Firmamız bu güveni sağlamak suretiyle eşyalarınızı güven içerisinde adresine teslim etmektedir.

Güvenilir Keşif Hizmeti

Bu sektörde ilk keşif hizmeti profesyonellik isteyen önemli bir konudur. Yılların tecrübesine sahip kişilerin gerçekleştirdiği keşif işlemi, çıkabilecek sorunları tam anlamıyla ortadan kaldırmaktadır. Firmamız deneyimli elemanlarıyla Bursa Gürsu evden eve nakliyat ekspertiz hizmetini kısa sürede gerçekleştiriyor.

İlk aşamada taşınacak eşyanın miktarı ve cinsi incelenmektedir. Eşyanın türüne göre paket ve paketleme elemanı temin edilmektedir. Miktarına göre kapalı kasa araç temin işlemi gerçekleştirilmektedir. Kamyon, kamyonet ve kırk ayak kategorisinde araç tercihi bu aşamada gerçekleşiyor.

Güvenilir taşımacılığın en önemli konusu paketlemedir. Ekspertiz elemanımız paket ve eleman seçimini bu aşamada gerçekleştirmektedir. Asansörlü aracın park yeri, kapalı kasa aracın park yeri, giriş ve çıkışın genişliği gibi konular bu aşamada incelenmektedir. Asansör aracına engel olabilecek elektrik teli veya ağaç gibi engeller de bu aşamada belirlenmektedir. Bu belirleme işleminin ardından ücret konusunda da anlaşma sağlanırsa taşıma işlemine geçiliyor.

Eşya sigortalama işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin ardından müşteri ile sözleşme imzalanmaktadır.

Güvenilir Paketleme Hizmeti

Ev taşıma hizmetinde, özellikle bayanlar, eşyaların zarar görmesinden endişelenmektedir. Özel cam eşyalar, porselen mutfak eşyaları, değerli mobilyalar ve özel cihazlar, bu sektörde en çok zarar gören eşyalardır. Firmamız bu eşyaların mekanik özelliğini en iyi şekilde koruyacak özel paketleme işlemini deneyimli elemanlarıyla gerçekleştiriyor. Kırılacak eşyalar için içi köpüklü kutuları tercih ediyor. Bu kutuların üzerine ‘kırılır’ yazısı eklenmektedir.

Eşyalar Yükleniyor

Bu sektörde problem teşkil eden diğer bir konu eşyaların yüklenmesidir. İstifleme tecrübe isteyen önemli bir konudur. Yanlış istifleme eşyanın zarar görmesine neden olan bir konudur. Bursa Gürsu evden eve nakliyat kategorisinde İstifleme işleminin ilk aşamasında en alt kısma ağır eşyalar yerleştirilmektedir. Ağır eşyalar, boşluk kalmayacak şekilde sıkıştırılmaktadır. Marangoz elemanların parçalara ayırdığı mobilya parçaları da boşluklara yerleştirilmektedir. En üst kısma ise kırılma ihtimali yüksek eşyaların kutuları istiflenmektedir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp