Bursa İznik Evden Eve Nakliyat

Bursa İznik Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır Bursa İznik evden eve nakliyat konusunda hizmet veren firmamız ile sizlerde web adresimiz üzerinden iletişime geçerek sorunsuz taşıma hizmeti alabilirsiniz. İlk günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz firmamızda müşterilerimiz nakliyat işi öncesi tüm işlemler hakkında bilgilendirilmektedir. Nakliyat işi konusunda uzman personeller ile hizmet veren firmamız anahtar teslim hizmet vermektedir. Tüm eşyaların sigortalı olarak taşındığı firmamızda müşterilerimizin herhangi bir kayıp yaşama durumları bulunmamaktadır. Tüm nakliyat işlemlerinin son model araç ve ekipman desteği ile yapıldığı firmamız ile ilgili tüm bilgileri web adresimizde bulunan canlı destek hattımızdan alabilirsiniz.

Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Web adresimizde bulunan talep formunu Bursa İznik evden eve nakliyat hizmeti almak için dolduran müşterilerimize verdikleri iletişim numaralarından personellerimiz kısa sürede dönüş yapıyorlar. İşlemlerin 3 aşamalı olarak yapıldığı firmamızda müşterilerden alınan adrese ilk olarak keşif ekibimiz ulaşıyor. Bu ekip adrese evin durumu hakkında bilgi sahibi edinmek için gidiyorlar. Bu ekibin hemen ardından giden taşıma ekibimiz ise işlemlere eşyaları ambalajlama ile başlıyorlar. Daha sonra firma personellerimiz tarafından asansörlü veya asansörsüz olarak araçlara yüklenen eşyalar yeni eve doğru yola çıkıyor. Burada yapılan taşıma ve monte işlemlerinin hemen ardından da personellerimiz firmamıza dönüyorlar.

Nakliyat Fiyatı Nedir?

Üstün hizmet kalitesine göre oldukça düşük ücretler ile nakliyat hizmeti verdiğimiz firmamızda fiyatlar bazı etkenlere göre değişmektedir. Eşyaların taşınacağı yerin uzaklığı, eşya sayısı ve asansör kullanımına göre fiyatların değişiklik gösterdiği firmamızda müşterilerimize ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Kredi kartlarına taksit imkanı sunan firmamız ile sizlerde iletişime geçerek uygun fiyatlara sorunsuz eşya taşıma keyfini yaşayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sigortalama

Firmamız Bursa İznik evden eve nakliyat hizmetini sigortalı olarak yapan ender firmalardan birisidir. Bu özelliğimiz yanı sıra müşterilerimizin güvenlerini kazanmak için onlara işlem öncesi sigorta poliçelerini de veriyoruz. Yaptığımız sigorta anlaşmasının bedeli 100.000 TL’dir. Bu yapılan sigorta anlaşmasının firma personellerimize olan güven ile ilgisi bulunmamaktadır. Sadece müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak için yaptığımız anlaşma poliçeleri ile müşterilerimiz sigortanın gerçekliğini teyit edebilirler.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp