Bursa Karacabey Evden Eve Nakliyat

Bursa Karacabey Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımak yeni bir hayata başlamak istiyorsunuz, ancak eşya taşıma işini nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız firmamızı arayarak profesyonel ev taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız Bursa ilinin en köklü ve prestijli firması olup ister parsiyel ister komple ev ya da ofis taşıma işlemlerinizi özenle yapar. Firmamızın kadrosunda çalışan tüm personellerimiz taşımacılık alanında tecrübeli ve gerekli sertifikaları olan kişilerdir. Başlı başına zor bir iş olan ev taşıma da sizde evinizi ve eşyalarınızı emin ellere bırakmak istiyorsanız Bursa Karacabey evden eve nakliyat firmamızı arayınız.

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliyat firması seçerken önceliğiniz güvenilir bir firma olması olsun. Akabinde ise firmanın teknolojik ve modern bir araç flosunun olmasına dikkat edilmelidir. Zira eski ve yetersiz araç flosu ile hizmet veren firmalardan zamanında ve doğru hizmet almak pek mümkün değildir. Firmamızda en fazla beş yıllık araçlar bulunur. Her araç kendi kadromuzda olup başka firmaların araçları ile nakliye yapmayız. Müşterilerimize randevu verdiğimiz saatte keşif için adrese geliriz. Bu sırada nakliye günü ve saatine karar veririz. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup eşyalarınız firmamızın sigortası kapsamında transfer edilir.

Eşya Paketleme Hizmeti

Ev taşıma işleminde en önemli süreci eşyaların paketlenmesi oluşturur. Zira her eşyanın özenle paketlenmesi ve sınıflara ayrılması gerekir. Çünkü delici ve kesici eşyalar ile pamuklu eşyalar aynı alanda muhafaza edilemez. Firmamız bu noktada her eşyayı türüne göre nakliye aracına yerleştirir. Paketleme de beyaz eşyalar strafor köpüklerin içine yerleştirilerek battaniyelere sarılır. Böylece eşyaların zarar görmesi engellenir. Bunun yanında kırılacak türden olan eşyalar ise özel paketlenerek kolilere yerleştirilir. Bursa Karacabey evden eve nakliyat firmamız her eşyanıza uygun olan paketleme tekniklerini kullanır.

Nakliye Ücretleri

Her nakliye firmasının belirlediği nakliye ücretleri farklı olup Bursa Karacabey evden eve nakliyat firmamız piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere sunar. Nakliye ücretleri belirlenirken eşyanın taşınacağı mesafe, taşınacak eşyaların türü gibi detaylar oldukça önemlidir. Ayrıca taşıma türü de ücretlerin değişmesinde ki önemli etkenlerdendir. Firmamızı arayarak nakliye ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp