bursa kestel evden eve asansörlü sigortalı nakliyat taşımacılık firması

Bursa Kestel Evden Eve Nakliyat

Ev veya ofisinizi yeni bir adrese taşıyacağınız zaman bu konuda deneyimli eleman kadrosu tercih edilmektedir. Bursa Kestel evden eve nakliyat kategorisinde, taşınacak olan eşyanın yapısı, miktarı ve taşıma işleminin gerçekleşeceği mekan, fiyatı belirleyen konular içerisindedir. Gerekli iş gücü, talep edilen hizmet ve eşyanın taşınacağı adresin uzaklığı da fiyatlandırmayı etkiliyor.

bursa kestel evden eve asansörlü sigortalı nakliyat taşımacılık firması
bursa kestel evden eve asansörlü sigortalı nakliyat taşımacılık firması

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir

İşin kalitesi bu sektörde çok önemlidir. Ev veya iş yeri taşıyacak kişiler ‘güvenilir ve profesyonel bir firma’ arayışına girmektedir. Deneyimli ve tecrübeli personeliyle eşyanızı güvenli bir şekilde taşıyan kuruluşumuz, Bursa Kestel evden eve nakliyat kategorisinde ekspertiz hizmetiyle işe başlıyor. Deneyim, tecrübe ve aynı zamanda güveni çalışma prensibi haline getiren ekibimiz, asansörün ve kapalı kasa aracın yeri, ambalaj ve ambalajlama elemanı, iş gücü için eleman temini, giriş ve çıkış bölümünün genişliği gibi konuları incelemektedir.

Çıkabilecek problemleri listeleyen ekspertiz ekibimiz sigortalama işlemini bu aşamada gerçekleştiriyor. Ücrette anlaşma sağlandıktan sonra taşıma tarihi konusunda anlaşma sağlanıyor.

Marangoz ve Ambalaj Ekibi

Bütün hizmet seçeneklerimiz ücrete tabi bir şekilde gerçekleşiyor. Marangoz ve paketleme işlemleri de bu kategoride farklı değerlendiriliyor. Paketleme işleminde ilk aşamada özel eşyalar, antika eşyalar ve kırılma ihtimali olan eşyalar paketleniyor. Bu eşyalar uzman ekip tarafından özel malzemelerle kutulanıyor. İkinci aşamada çizilme ihtimali olan eşyaların köpüklü naylonlarla kaplanma işlemine geçiliyor. Mobilya, dolap ve benzeri çizilme ihtimali olan eşyalar özel yöntemlerle kaplanıyor.

Ağır eşyaların kutulanması ve paketlenmesi işlemi pratik bir şekilde gerçekleştikten sonra, asansörlü araçlarla eşya indirme işlemine geçiliyor. Bursa Kestel evden eve nakliyat işlemlerinde ilk aşamada ağır eşyalar indiriliyor. Altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar ilk aşamada indiriliyor. Üst kısma ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları indiriliyor.

Yeni Adrese Yolculuk

Hizmette güveni çalışma prensibi haline getiren ekibimiz, yükleme işleminin ardından yeni adrese yola çıkıyor. Kapalı kasa araç kategorisinde çözüm yöntemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, deneyimli şoförleriyle ve son model araçlarıyla güvenli bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiriyor. Yeni adreste asansörlü araç gerekirse aynı şekilde asansörlü araçla kapalı kasa araç yan yana kuruluyor. En üst bölümdeki kırılabilir eşyaların ardından alt kısımdaki sağlam ve ağır eşyalar yeni adrese çıkarılıyor. Taşıma hizmetinde iş gücü gerekirse, bu konuda tecrübeli personelimiz görev alıyor. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp