bursa mudanya evden eve nakliyat taşımacılık sigortalı asansörlü taşımacılık firması

Bursa Mudanya Evden Eve Nakliyat

Nakliyat dünyasında güvenilir çözümler her zaman ilk plandadır. Firmamız paketlemede, istiflemede, taşımada ve teslimatta güvenli yöntemleri tercih ediyor. Bursa Mudanya evden eve nakliyat konusunda tecrübeli olan ekibiyle kısa sürede eşyalarınızı yeni adrese gönderiyoruz.

İlk Aşama Tespit ve Ücret Konusudur

Taşınacak eşya için en uygun araç seçeneğinin tercih edilmesi ekspertiz hizmeti ile gerçekleşiyor. Ekspertiz konusunda deneyimli, tecrübeli ve pratik yöntemleri tercih eden ekspertiz elemanlarımız, eşyanız için en uygun kapalı kasa araç seçeneğini tercih etmektedir. Kapalı kasa aracın yanı sıra asansör aracının yeri de belirlenmektedir. Eşyaların rahatlıkla geçebileceği pencere veya balkon belirlenmektedir. Belirlenen yerin ön kısmında yeterli boşluk olmalıdır. Asansörlü araçla kapalı kasa aracın rahatlıkla yan yana park edebilmesi gerekir.

Araç tespiti, araç yerinin tespiti, asansör kurulum işlemi ve ambalaj işleminin belirlenmesi bu aşamada gerçekleşiyor. Sigortalama yapılacaksa eşyalar paketlenmeden yapılması gerekir. Marangoz elemanı, paketleme elemanı ve Bursa Mudanya evden eve nakliyat konuları da bu aşamada tatlıya bağlanmaktadır. Sigortalama ve sözleşme imzalama işlemleri de Bursa Mudanya evden eve nakliyat ekspertiz kategorisinde gerçekleşiyor. Eşyanızın özelliğine uygun paketleme malzemesi, ambalaj malzemesi ve diğer malzemeler de liste halinde hazırlanmaktadır. Müşterinin tercih ettiği hizmet seçenekleri, eşyanın özellikleri, kapalı kasa aracın özellikleri, tercih edilen işçilik ve eşyanın taşınacağı mesafe fiyatı belirlemektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanmaktadır.

Ambalajlama, Marangoz Hizmeti ve İstifleme

Özel köpüklü kutular ve balonlu naylonlar paketlemede kullanılan malzemelerdir. Paketleme elemanları sözleşilen vakitte paketleme işlemi geçmektedir. Halı, kilim, masa, koltuk ve kanepe gibi eşyalar balonlu naylonlarla sarılmaktadır.

Paketlemede kırılabilir eşyaların kutulanması özenle gerçekleşmektedir. Bu aşamada kutulama işleminde cam eşyalar, seramik eşyalar, cihazlar ve tablolar özel yöntemlerle kutulanmaktadır. Marangoz elemanlar ise dolap ve raf gibi eşyaları parçalara ayırmaktadır. Ayırma işleminin ardından köpüklü naylonlarla sarma işlemine geçilmektedir.

İlk Önce Ağır Eşyalar İndiriliyor

Buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu ve halı gibi eşyalar kapalı kasa araca yüklenmektedir. İstiflemede en ağır ve dayanıklı eşyalar alta, kırılabilir eşyalar üste yerleştirilmektedir. Bu işlemde en hassas eşyalar en üstte en güvenli yerlere istiflenmektedir.

İkinci aşamada kırılabilir eşyaların kutuları yerleştiriliyor. Bu işlemde dikkatli olan elemanların güvenli yöntemleri tercih ediyor. 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp