Bursa – Nilüfer Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ev, iş yeri ve ofis taşıma hizmetlerinde profesyonel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Bu sektörde ilk aşamada ekspertiz hizmeti önem kazanmaktadır. Çıkabilecek problemlerin önlenmesi ve taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçeklemesi, ücretsiz ekspertiz hizmetiyle mümkündür. Firmamız Bursa Nilüfer evden eve nakliyat sektöründe güvenilir yöntemleri tercih ediyor.

bursa – nilüfer evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık nakliye nakliyat firmaları, yorumları, fiyatları

İlk Aşamada Problemler Tek Tek Çözülüyor

Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz hizmetiyle eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Taşınacak eşya için en uygun kapalı kasa aracının belirlenmesi, ilk aşamada dikkat edilen en önemli husustur. Kapalı yük kamyonu ile asansörlü araç yan yana park edilmektedir. Bu iki araç için yeterli boşluğun tespiti de bu aşamada belirlenmektedir. Ayrıca asansörlü aracın kullanılacağı pencere ve balkonun genişliği de bu aşamada kontrol edilmektedir. Bursa Nilüfer evden eve nakliyat hizmetinde güvenlik konusu en önemli konudur.

Ekspertiz hizmeti, taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyalarınız bu aşamada sigortalanmaktadır. Ayrıca eşyalarınız için gerekli paketler ve paketleme elemanları da bu aşamada belirlenmektedir. Girişlerin, balkonların, pencerelerin ve kapıların genişliği incelenmektedir. Bütün konularda anlaşma sağlandıktan sözleşme imzalanmaktadır. Firmamız Bursa Nilüfer evden eve nakliyat konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Güvenli Ev Taşımak İçin Profesyonelleri Tercih Edin

Ev taşıma hizmetinin en önemli konusu güvenliktir. Kırılma ihtimali olan eşyaların özel paketleme yöntemiyle paketlenmesi, profesyonellik isteyen bir konudur. Deneyimli paketleme elemanları, değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlemektedir. Çizilme ihtimali olan eşyalarınız da bu aşamada balonlu naylonlarla kaplanmaktadır.

Asansörlü Araçlarla Eşya İndirme İşlemi

Bu sektörün en önemli konusu asansörlü araçlardır. Yüksek katlardan buzdolabı, çamaşır makinesi ve derin dondurucu gibi cihazların indirilmesi çok zahmetli bir iştir. Asansörlü araçlar bu eşyaları saniyeler içerisinde indiriyor. Profesyonel ev taşıma ekibi, ilk aşamada kapalı kasa araçlara bu ağır eşyaları indirmektedir. Kapalı kasa araçların en alt kısmına bu eşyalar yerleştirilmektedir. Üst kısmına ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Firmamız, eşyaları indirme işlemlerinde de asansörlü araç kullanmaktadır.

Nilüfer ilçesi haricinde Yıldırım ve Osmangazi ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelerde hizmetinizdeyiz.

Yorum

  1. Bursa Nilüfer’de evden eve hizmeti aldık..Gerçekten Profesyonel bir ekip çalışmaları on numara tavsiye ederim

  2. Bursada işini hakkıyla yapan insanlar. Temiz ve sağlam çalışıp hiç bir malzemeye zarar vermeden hızlı bir şekilde işi bitirdiler. Ellerinizd sağlık.

  3. Gerçekten çok memnun kaldım profesyonel bir şekilde ilk defa böyle bir hizmet aldim çalışanlar super ilgili ve alakalı kendi evlerine ve eşyalarına verdikleri özeni gösteriyorlar tavsiye ederim teşekkürler ulusehir nakliyat 😊

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp