Bursa – Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Televizyon, cam eşya, seramik eşyalar ve avizeler, ev taşıma esnasında zarar gören eşyalardır. Çok pahalı mobilyalar ve dolaplar da bu kategoride zarar görmektedir. Güvenli bir şekilde ev taşımak için bu işin uzmanları tercih etmek yeterlidir. Bursa Osmangazi evden eve nakliyat sektöründe uzman Bursa Uluşehir Nakliyat bir telefon kadar yakın.

bursa osmangazi evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık firması fiyatları

Profesyonel Keşif | Ücretsiz Ekspertiz Hizmetiyle Başlıyoruz

Keşif hizmeti, eşyanız için en uygun taşıma seçeneklerini tercih edilmesi işlemidir. Ayrıca taşıma işlemi esnasında çıkabilecek aksaklıklar da keşif hizmetiyle ortaya çıkmaktadır. Sigortalama, ücret ve paketleme konusunu da keşif hizmetiyle çözüme kavuşturuyoruz. Bursa Osmangazi evden eve nakliyat işlemleri, sözleşmenin imzalanmasından sonra başlamaktadır.

Ücretsiz keşif hizmeti sunan personel, eşyanız için en uygun kapalı kasa aracı tercih etmektedir. Kamyon, kamyonet veya kırkayak gibi taşıma araçları isteğe göre tercih edilebilir. Kötü hava koşullarından eşyalarınızı maksimum koruyan kapalı kasa araçlar, güvenli taşıma hizmetinin en önemli konusudur. Eşyalarınızı inceleyen personelimiz, eşyanızın problemsiz bir şekilde taşınmasını sağlamak için paket tercihi yapmaktadır. Kutu tercihinin yanı sıra bu işi yapacak personelin tercihi de keşif ekibi tarafından gerçekleşmektedir. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kapılar, pencereler ve balkonlar tek tek incelendikten sonra asansör aracı için en uygun giriş tespit edilmektedir. Sözleşme, sigortalama ve ücret gibi konular bu aşamada tatlıya bağlanmaktadır.

Paketleme İşlemi

Ev, iş yeri ve ofis taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, profesyonel paketleme yöntemleriyle mümkündür. Kırılabilir eşyaların balonlu naylonlara sarılması veya içi köpüklü kutulara yerleştirilmesi, uzmanlık isteyen bir iştir. Bu konuda deneyimli ve tecrübeli elemanlar, eşyanın mekanik yapısına en uygun kutuları tercih etmektedir. Değerli dolaplar, mobilyalar ve antika eşyalar özel bir şekilde paketlenmektedir. Bursa Osmangazi evden eve nakliyat araçlarımız, güvenli bir şekilde eşya taşımaktadır. Şoförlerimiz yılların deneyimine sahiptir.

Dolapların taşınması işlemi de profesyonel çözüm gerektirmektedir. Bu konuda deneyimli marangozlarımız, dolapları yerinde parçalara ayırmaktadır. Taşıma işleminde dolapların yer kaplamaması ve zarar görmemesi için montaj işlemlerine ihtiyaç vardır. Balonlu naylonlara sarılan dolap parçaları, yeni adreste tekrar montajlanmaktadır.

Osmangazi ilçesi haricinde Yıldırım ve Nilüfer ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelerde hizmetinizdeyiz.

Yorum

  1. Bundan önce evimi 3 4 sefer taşıdım ama eşyalarım ilk defa bu kadar temiz taşındı hemde en uygun fiyatla profesyonel, güler yüzlü ve canayakın elemanları da insana güven veriyor bence taşımacılıkta bir numara

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp