bursa yenişehir evden eve nakliyat, bursa yenişehir evden eve taşımacılık, yenişehir evden eve nakliyat

Bursa Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Bursa Yenişehir bölgesinde vermiş olduğumuz nakliye hizmetlerinde, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için güvenli hizmet vermeye çalışıyoruz. Bursa Yenişehir evden eve nakliyat hizmetleri veren bir firma olarak, uzun yıllardır sektörde bulunmakta ve deneyimlerimiz ile sorumlu bir şekilde hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Bizlere ulaşan müşterilerimizin taşınacak olan eşyalarını ve taşınacak yerin konumunu tespit etmek için ekspertiz yapıyoruz. Yaptığımız ekspertiz sonucuna göre müşterilerimizle pazarlık yapıyor ve uygun fiyatlara taşımaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz İle Anlaşma

Bursa Yenişehir evden eve nakliyat hizmeti veren firma olarak müşterilerimizin ekonomik durumlarını göz önünü alıyor ve vereceğimiz hizmeti düşünmeden anlaşma yapmaya çalışıyoruz. Verilecek nakliye hizmetleri için ücret konusunda anlaşmaya vardığımızda, müşterimizin istediğin gün ve saatte adresinde hazır oluyoruz. Yaptığımız ekspertiz durumuna göre, uygun büyüklükte araç ve personel sayısını ayarlıyoruz. Ekspertiz hizmetlerimizi ücretsiz olarak veriyor, sadece keşif amaçlı kullanıyoruz. Eşyaların alınacağı evin ve yeni taşınılacak olan evin bulunduğu kat sayısı ve konumuna göre taşıma işlemlerimizde asansör kullanıyoruz. Asansörlü sistemlerimiz ile taşıma işlemlerini daha güvenli yapıyor, hiçbir eşya zarar görmeden, yerine yerleştiriyoruz.

İş Planlaması

Müşterimiz ile ücret, tarih ve saat konusunda anlaştıktan sonra, firma olarak kendimiz iş planlaması yapıyoruz. İş planlamamıza, ekspertiz yaparak başlıyor ve eşya düzeni, taşımanın ne zaman yapılacağı, yol durumu, hava şartları, kaç personel kullanılacağı, asansöre ihtiyaç olup olmayacağı gibi birçok kriterini değerlendirerek yapıyoruz. Eşyaların güvenli taşınabilmesi için özel ambalaj ürünleri ile sarıyor ve taşıma esnasında zarar görmelerini önlüyoruz. Tüm personellerimiz deneyimlidir ve her eşyayı hassas bir şekilde taşımaktadır.

Taşımanın Gerçekleştirilmesi

Ev taşıma işlemleri kişiler için her zaman sorun olmuştur. Bursa Yenişehir evden eve nakliyat olarak dört dörtlük olarak evinizin taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Taşıma işlemleri için müşterilerimizle anlaşma yaptıktan sonra, sözleşme imzalıyor ve tüm hizmetlerimiz sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde yerine getiriyoruz. Taşıma sırasında eşyaların güvenliğinin sağlanması tamamen bizlerin sorumluluğundadır. İsteyen müşterilerimize, eşyalarını evlerinden aldığımız şekli ile yeni evlerine de yerleştiriyor ve düzenli bir şekilde bırakıyoruz. Taşınma işlemi sonrasında müşterimiz eşyalarının sağlamlığını kontrol edebilir ve ödemesini ondan sonra yapabilir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp