Bursa – Yıldırım Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Profesyonel ev taşıma hizmetleri, değerli eşyalarınız güvenli bir şekilde taşımak için en iyi seçenektir. Eşyaların paketlenmesinden yeni adreste eşyaların düzenlenmesine kadar bütün aşamalarda güvenilir çözüm seçenekleri sunuluyor. Bursa Yıldırım Evden Eve Nakliyat kategorisinde güncel çözüm seçenekleri sunuyoruz.

bursa – yıldırım evden eve nakliyat,nakliye asansörlü sigortalı taşımacılık firmaları, yorumları, fiyatları

Ekspertiz Hizmeti

Ev taşıma hizmetinde ekspertiz elemanları eşyanın özelliğine uygun araç tercihi gerçekleştirmektedir. Eşyaların incelenmesinden sonra paketleme için gerekli eleman ve malzeme tercihi de bu aşamada gerçekleştiriyoruz. Asansör aracı için ve kapalı kasa aracı için bahçe ve park gibi boşluklar inceleniyor. Pencere, kapı ve balkon genişliği de bu aşamada incelenmektedir. Asansör aracını engelleme ihtimali bulunan teller ve ağaçlarda not edilmektedir.

Özel eşyaların taşınmasında en önemli konulardan biri sigorta işlemidir. Sigortalama işlemi, ekspertiz hizmeti esnasında gerçekleştiriyoruz. Ücret ve sigorta gibi konularda anlaşma sağlandıktan sonra ekspertiz elemanlarımız sözleşmeyi hazırlamaktadır. Sözleşmenin imzalanmasından sonra sıra taşıma işlemine geçilmektedir. Bursa Yıldırım Evden Eve Nakliyat ekibimizle ev taşımak çok daha kolay hale gelecektir.

Güvenli Ev Taşıma Hizmetiyle Tanışın

Sıradan ev taşıma işlemleri, pahalı eşyalarınızın zarar görmesine neden olur. Özel paketleme yöntemleri, kırılma ihtimali olan eşyaların taşınmasında en önemli konulardan biridir. Tv, cam eşya, seramik eşya, avize ve benzeri eşyalar, özel kutulara konulmaktadır. Bu kutuların içerisindeki köpükler, bu eşyaların zarar görmesini engellemektedir.

Amatör taşıma seçeneklerinde mobilyalar, dolaplar ve diğer eşyalar çizilebilmektedir. Bu çizilmeyi önlemek için köpüklü naylonlar kullanılmaktadır. Dolaplar, mobilyalar ve diğer özel eşyalar, köpüklü naylonlarla sarıldıktan sonra yükleme işlemi için hazır hale getirilmektedir. Bursa Yıldırım Evden Eve Nakliyat işlemlerinde güvenlik en önemli konudur.

Asansörlü Taşıma Zaman Kazandırıyor

Ev taşıma işlemlerinde, özellikle amatör taşıma işlemlerinde ağır eşyaların taşınması büyük bir problemdir. Asansörlü araçlarla, buzdolabı, çamaşır makinesi ve derin dondurucu gibi eşyaları indirmek saniyelerinizi alır. Profesyonel ekipler, yükleme işlemlerinde bu ağır eşyaları ilk önce indirmektedir. Kapalı kasa aracın alt kısmına dayanıklı beyaz eşyalar ve dolaplar yerleştirilmektedir. Dolapların taşınması işleminde marangoz hizmeti de önemlidir. İlk aşamada dolapların sökülmesi ve yeni adreste yeniden birleştirilmesi marangoz hizmetinin en önemli konularından biridir.

Yıldırım ilçesi haricinde Osmangazi ve Nilüfer ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelerde hizmetinizdeyiz.

Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp