Bilindiği üzere taşınma işlemleri sırasında eşyalar ve önemli parçalar oldukça çok zarar görebiliyor. Bundan kaynaklı olarak sizlere çözüm yolu bulduk. Bursa bölgemizde yeni bir nakil işlemi başlatıyoruz. Artan nakil sıkıntısı ve diğer aksaklıklardan kaynaklı olarak bizler sizlere en güvenilir ve en kaliteli nakil işlemlerini vermek üzere harekete geçtik. Nakil işlemlerinizi halletmek ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

bursa evden eve nakliyat taşımacılık fiyatları ücretleri ne kadar ücretsiz ekspertiz hizmeti ev kaç paraya taşınır

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Nakil işlemleri sırasında eşyalarının yüksek güvenlik önlemleri çerçevesinde toplanır ve araçlara yerleştirilir. Ayrıca sizlere sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakil işlemleri sırasında ek olarak sıkıntı yaşamanızı engelliyoruz. Bunun yanı sıra nakil işlerini en güçlü ve dikkatli çalışanlar ile yapılmasına artı olarak dikkat ediyoruz. Bu şekilde hiç bir hasar vermeden Bursa ilimiz dahilinde sizlere evden eve nakliyat hizmetini sunuyoruz. Nakliyat işlemleri belirtilen gün ve saat içerisinde eksiksiz ve gecikmesiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir Nakliyat Firması!

Güvenilir nakliyat hizmetimiz sayesinde sizler de gönül rahatlığı ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınız dikkatli bir şekilde direk olarak taşınır. Bunun yanında sizlere sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile beraber güvenlik hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızın en küçük parçasından en büyüğüne kadar eksiksiz bir şekilde nakliyat işlemini yapıyoruz. Güvenilir çalışanlarımız ile nakliyat sırasında özel araçlar kullanıyoruz. Oldukça geniş olan araçlar kullanarak en büyük eşyanın bile en geniş alanda iletilmesine olanak veriyoruz. Ayrıca kullanılan diğer güvenlik kilitleri ve halatları sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi neredeyse imkansız hale geliyor.

Ucuz Nakliyat İşlemleri Yapılıyor

Bilindiği üzere nakliyat işlemleri eşyaların boyutuna ve miktarına da bağlı olarak fiyat açısından değişikliğe uğramaktadır. Bundan kaynaklı olarak bu yüksek nakliyat ücreti, nakliyat sırasında yaşanan kaosun yanı sıra cebiniz ile de dert edinmenize neden olur. Bizler ücretsiz ekspertiz hizmeti de sağlayarak ortalama olarak, eşya ve diğer malzemelerin temel yapısı ve evlerin yüksekliklerine de bakılarak 1000 liradan başlayan fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Bu ücret elbette ki evin ve eşyaların kontrolü sonrasında değişmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

AYRINTILI BİLGİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİME GEÇ
Bursa Evden Eve Nakliyat – 0543 388 3757

Hemen Ara

× WhatsApp